Rüyada beyaz taş görmek ne demek

Yalçın Ö.(36) - Batman sordu : "Merhaba, Bu gece rüya gördüm. rüyada beyaz taş görmek ne demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada beyaz taş görmek ne demek, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, aydınlık yarınlara, kısa zamanda öğrenilecek iyi gelişmelere, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, önemli güce ermeye, alın teriyle elde edilen mala, kazancın temiz olmasına, mutluluğa kavuşmaya, memuriyette mertebeye ulaşılacağına, cömert akrabaya, beceri sahibi bir insana işarettir. Ender olarak da rahatı yitirmeye, anlayışsız bir akrabaya, sıkıntıya hayata, hilekar bir insana, değer kaybetmeye yorulur. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya meşakkatle birlikte beklediği daha çok kazanca, hatalarının ardından umduğu daha iyi kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği temiz rızka, zahmet çekerek düşlediği temiz kazanca delalet eder.

"Rüyada beyaz taş görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada beyaz taş görmek ne demek
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, yabancı kimselerin adlarını söyler.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz taş görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.