Rüyada beyaz terlik giymek ne demek

Cesim B.(36) - Danimarka sordu : "Sayfalarınızı birkaç yıldır sıklıkla inceliyorum. rüyada beyaz terlik giymek ne demek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada beyaz terlik giymek ne demek, bir kaç hafta içinde öğrenilecek sevindirici havadis öğrenmeye, sağlıklı bir ömre, mutluluğa kavuşmaya, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, zengin tanıdığa, duygusal külfeti olan arkadaştan uzaklaşmaya, mutlu geleceğe, fakirlikten uzak durmaya, memuriyette mertebeye ulaşılacağına, aşk hayatında muvaffakiyete, bol gelire yorulur. Bir diğer yoruma göre de kötülükten emin olunacağına, acımasız bir düşmana, sağlığın yitirileceğine, sıkıntı verici bir problemle karşılaşılacağına, iş kaynaklı huzursuzluğa delalet eder. Bazı tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu uğraşarak kavuştuğu daha iyi bir hayata, yenilgiden sonra özlediği berekete, sıkıntıyla beklediği büyük güce, yenilgiden sonra istediği daha iyi kazanca delalettir.

"Rüyada beyaz terlik giymek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile alakalı merak edilenler

rüyada beyaz terlik giymek ne demek
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Tanımadığımız illerin, tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuçta rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olacak yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz terlik giymek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.