Rüyada beyaz yün görmek ne demek

Pınar Z.(36) - Antalya sordu : "Hayırlı sabahlar. rüyada beyaz yün görmek ne demek açıklar mısınız? "

Rüyada beyaz yün görmek ne demek, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, manevi yükü olan kişiden uzaklaşmaya, bir kaç hafta içinde alınacak müjdeli haber almaya, emniyetli kalmaya, bol kazanca, ikili ilişkilerde mutluluğa, becerikli bir insana, üne sahip olmaya, gelirin verimli olacağına, vefalı evlada, sözlerin yerine getirileceğine yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak kötü bir problemle karşılaşılacağına, düşmanlık görmeye, çözümü zor bir sorunla yüzleşileceğine, korkulanın olmasına, fakirliğe işaret eder. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek ulaştığı rahata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği mülke, sıkıntı çekerek istediği kazanca, uzun süren çabaların sonunda ulaştığı iyiliğe delalettir.

"Rüyada beyaz yün görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada beyaz yün görmek ne demek
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda görülen suratlar hayatımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz yün görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.