Ruyada beyın amelıyatı

Fatih İ.(36) - İzmir sordu : "Aradığım neredeyse tüm yorumlar burada var ancak ruyada beyın amelıyatı yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada beyın amelıyatı, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, kazancın kazançlı olacağına, hünerli bir kimseye, duygusal külfeti bulunan yabancıdan uzak durmaya, faydalı işler yapacağına, sevince kavuşulacağına, imrenilen bir geleceğe, ikili ilişkilerde feraha, birikmiş nimete, sözlerin yerine getirileceğine, güvende yaşamaya işaret eder. Bazen de istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine, kötü huylu düşman eliyle fenalık görmeye, rahatı yitirmeye, maddi kayba, hilekar bir amire delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları dediler ki: Bu uğraşlarının sonunda düşlediği mevkiye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu iyi bir geleceğe, bir kişiden yardım isteyerek düşlediği itibarlı mertebeye, meşakkatle birlikte kazandığı beceriye yorulmaktadır.

"Ruyada beyın amelıyatı" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri ile alakalı en sık sorulanlar

ruyada beyın amelıyatı
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Ruyada beyın amelıyatı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.