Ruyada beyin cerrahi

Irfan S.(30) - İstanbul sordu : "Tabirlerinizi bir süredir sıklıkla takip ediyorum. ruyada beyin cerrahi açıklar mısınız? "

Ruyada beyin cerrahi, problemlerden uzak kalacağına, yüksek mevkiye gelineceğine, huzura kavuşmaya, şana kavuşulacağına, paranın kazançlı olacağına, sevineceğine, mutluluğa ermeye, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, sevenleriyle sohbete, kısa zamanda alınacak memnun edici havadis öğrenmeye, alın teriyle elde edilen servete yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da huzuru yitirmeye, sıkıntıya yaşantıya, korkulanın başına gelmesine, iş nedeniyle sıkıntıya, sefalete işarettir. Bazı durumlar için de rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Bu yenilgiden sonra hasret duyduğu paraya, uzun süren çabaların sonunda özlediği varlığa, zorlukların ardından umduğu huzura, çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği daha iyi kazanca yorulmaktadır.

"Ruyada beyin cerrahi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı hakkında bilinmeyenler

ruyada beyin cerrahi
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, tanışmadığımız insanların adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Ruyada beyin cerrahi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.