Ruyada beyın kanaması gecırmek

Bülent Ç.(28) - Azerbaycan sordu : "ruyada beyın kanaması gecırmek yorumlar mısınız? "

Ruyada beyın kanaması gecırmek, iyi bir birlikteliğe, bol şansa, emniyetli kalmaya, sevecen yaşlı kadına, yüksek makama çıkacağına, bir kaç gün içinde alınacak sevindirici havadise, feraha kavuşmaya, üne erişileceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, dostlarla birlikte mutlu olmaya, parasal külfeti bulunan arkadaştan kurtulmaya yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de huzurunun bozulacağına, fena huylu bir tanıdık tarafından zarar görmeye, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, değer yitirmeye, zorluğa düşmeye delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Bu uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen huzura, ümitsizlikten sonra ümit ettiği galibiyete, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği ganimete, hatalarının ardından umduğu az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

"Ruyada beyın kanaması gecırmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi konusunda bunları biliyor musunuz

ruyada beyın kanaması gecırmek
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, işaretlere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Yaklaşık bir insan hayatının yaklaşık üçte birini, diğer bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Ruyada beyın kanaması gecırmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.