Rüyada beyin ölümü

Buğday D.(24) - Kayseri sordu : "rüyada beyin ölümü yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada beyin ölümü, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, maddi zorluklardan kurtulmaya, mutluluk dolu yarınlara, sevecen yaşlı kişiye, kazancın temiz olmasına, sağlığını kazanmaya, salih evlada, mülke gelecek berekete, hak edilmiş zenginliğe, sözlerin yerine getirileceğine, güvenli kalmaya yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de sıkıntıya yaşama, üzüntüden kurtulamamaya, korkuya gerçekleşmesine, fenalığını gizleyen yöneticiye, düşmanından emin olunacağına yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu şerefe, yardım alarak istediği mevkiye, sıkıntıya düşerek kavuştuğu toplu mala, mağlubiyetten sonra kavuştuğu itibara yorulur.

"Rüyada beyin ölümü" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi hakkında bilmedikleriniz

rüyada beyin ölümü
  • Düş denilen olgu, uyurken görülen garip hallerdir
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyin ölümü" yazısı izinsiz kopyalanamaz.