Rüyada beyin pişirmek

İbrahim N.(29) - Aydın sordu : "Bana kalırsa internette bulunan en ayrıntılı rüya sitesi sizinki. rüyada beyin pişirmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada beyin pişirmek, verilen sözün tutulacağına, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, şöhrete sahip olunacağına, tatlı dilli orta yaşlı insana, parasal külfeti bulunan kimseden uzak durulacağına, fakirlikten kurtulmaya, servete, helal nimete, mal varlığına gelecek berekete, problemlerden uzak olacağına, sevince erişileceğine işaret eder. Kimi zaman da rahatı kaybetmeye, sevimsiz vaziyete düşmeye, fena niyetli bir tanıdık tarafından fenalık görmeye, zulüm görmeye, sıkıntılı hayata işarettir. Kimi çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Görülen rüya umudunu kestikten sonra hak ettiği hayra, yardım alarak hasret duyduğu şöhrete , bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği toplu paraya, zahmetle birlikte istediği berekete işarettir.

"Rüyada beyin pişirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada beyin pişirmek
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, mesajlara göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyin pişirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.