Rüyada bi erkekle yatakta yatmak

Balam Ö.(26) - İstanbul sordu : "rüyada bi erkekle yatakta yatmak açıklar mısınız? "

Rüyada bi erkekle yatakta yatmak, eli açık memura, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, finansal yükü olan insandan uzaklaşılacağına, sevdikleriyle eğlenmeye, sevecen orta yaşlı yabancıya, fakirlikten uzak durmaya, arzu edilen kuvvete ulaşmaya, emniyette olmaya, gelirin temiz olacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, ticari kazancı yüksek yatırımlar yapacağına delalettir. Olumsuz yorum olarak sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, kıymet yitirmeye, çözümü karmaşık bir olayla yüzleşileceğine, sıkıntıdan kurtulamamaya, rahatının kaçacağına delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek kazandığı başarıya, sıkıntıya düşerek özlediği hünere, zorlukların ardından düşlediği iyiliğe, yenilgiden sonra hasret duyduğu feraha yorulur.

"Rüyada bi erkekle yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada bi erkekle yatakta yatmak
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle yorumdan rüyayı görenin nasıl etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sıkıntılara sebep olabilecek tabirlerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Tanımadığımız yerlerin, tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bi erkekle yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.