Rüyada bi kızla tanışmak

Davran Z.(42) - Fransa sordu : "Merhaba; rüyada bi kızla tanışmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bi kızla tanışmak, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, kolay elde edilen altına, mutluluğa kavuşmaya, servete, şöhrete ulaşılacağına, maddi külfeti olan arkadaştan kurtulmaya, getirili uğraşlara, gelirin verimli olmasına, zengin akrabaya, emniyette yaşamaya, alın teriyle elde edilen nimete işarettir. Olumsuz yorum olarak sıkıntıya yaşantıya, kötülükten emin olunacağına, sırların açığa dökülmesine, maddi zorluğa, ferahının kaçacağına yorulur. Bazen de rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zahmetle elde ettiği rahata, zahmet çekerek düşlediği mevkiye, zorlukları aşarak hasret duyduğu temiz rızka, zahmetle birlikte özlediği mevkiye yorulmaktadır.

"Rüyada bi kızla tanışmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması ile alakalı bilinmeyenler

rüyada bi kızla tanışmak
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Tahminen bir insan ömrünün tahmini 3te 1ini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada bi kızla tanışmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.