Rüyada bi kızla tartışmak

Dilek K.(43) - İzmir sordu : "Fikrimce yazılmış en geniş rüya tabirleri web sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada bi kızla tartışmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bi kızla tartışmak, iyi kısmete, malın kazançlı olmasına, şana sahip olmaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, bonkör kadına, görgülü yaşlı akrabaya, dünyalığa gelecek bolluğa, külfetsiz elde edilen mülke, verdiği sözünü yerine getirmeye, ilişkisinin iyi olacağına, manevi yükü olan insandan uzaklaşılacağına delalettir. Olumsuz yorum olarak dara düşmeye, üzülmeye, değer düşmesine, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, korktuğu şeyden emin olunacağına işaret eder. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu itibarlı mertebeye, yardım alarak kazandığı hünere, zahmetle birlikte kazandığı servete, ümitsizlikten sonra umduğu rahatlığa işaret eder.

"Rüyada bi kızla tartışmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi hakkında en çok merak edilenler

rüyada bi kızla tartışmak
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Tanımadığımız yerlerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini bildirir.
  • Yaklaşık gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bi kızla tartışmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.