Rüyada bi kızla yatmak

Gülsüm Ş.(47) - Diyarbakır sordu : "rüyada bi kızla yatmak yorumlar mısınız? "

Rüyada bi kızla yatmak, eli açık tanıdığa, sevince ermeye, paranın verimli olacağına, istenilen bir birlikteliğe, kazançlı zamanlara, memuriyette makama çıkılacağına, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, içten davranan orta yaşlı kişiye, sağlığa, emniyetli olmaya, mülke gelecek fazlalığa yorulur. Olumsuz yorum olarak fenalığını gizleyen tanıdığa, sırların ortaya çıkmasına, ticaret sebebiyle üzüntüye, fena huylu tanıdık eliyle zarar görmeye, düşmanlık görmeye yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle dediler ki: Bu uzun bir bekleyişin sonunda gözlediği zenginliğe, umudunu yitirdikten sonra istediği beceriye, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu güce, ümitsizlikten sonra hak ettiği toplu kazanca işaret eder.

"Rüyada bi kızla yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi hakkında bilmedikleriniz

rüyada bi kızla yatmak
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Tahminen bir insan ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda tüketir.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada bi kızla yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.