Rüyada bi yere gitmek istemek

Gencehan Ş.(21) - İstanbul sordu : "rüyada bi yere gitmek istemek yorumlar mısınız? "

Rüyada bi yere gitmek istemek, manevi yükü bulunan kimseden kurtulmaya, ikili ilişkilerde feraha, hayırlı uğraşlara gireceğine, kolay kazanılan rızka, güvenli kalmaya, mutluluk dolu yarınlara, bol berekete, bonkör aile ferdine, önemli kuvvete ermeye, şana sahip olunacağına, bir kaç gün içinde öğrenilecek sevindirici değişimlere yorulmaktadır. Nadiren de ticaret alanında sıkıntıya, üzüntüden kurtulamamaya, korkulanın gerçekleşmesine, parasal probleme, düşmanlığını saklayan insana işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek kazandığı rahata, sıkıntılarının sonunda hasret duyduğu onura, sıkıntıya düşerek kavuştuğu sevince, yardım alarak istediği şerefe delalettir.

"Rüyada bi yere gitmek istemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri hakkında bilinmeyenler

rüyada bi yere gitmek istemek
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, yabancı kişilerin adlarını söyler.
  • Beynimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüyaların yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada bi yere gitmek istemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.