Rüyada bi yere gitmek isteyipte gidememek

Hüsem U.(27) - Erzurum sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada bi yere gitmek isteyipte gidememek açıklar mısınız? "

Rüyada bi yere gitmek isteyipte gidememek, şöhrete erişileceğine, ulaşılan güç sahibi olmaya, mutlu zamanlara, görgülü genç kimseye, feraha, eşiyle sohbete, getirili girişimler gerçekleştireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, faydalı uğraşlara gireceğine, kazancın temiz olmasına, becerikli bir insana işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da fakirliğe, saklanansırların meydana döküleceğine, korkuya gerçekleşmesine, ticari sıkıntıya, içinden çıkılması zor bir problemle yüzyüze gelineceğine delalet eder. Kimi zaman da ulemalar şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zorlukların ardından ulaştığı rahata, hatalarının ardından düşlediği daha iyi bir hayata, zahmetle birlikte beklediği büyük güce, sıkıntı çekerek ulaştığı huzura işaret eder.

"Rüyada bi yere gitmek isteyipte gidememek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi konusunda en sık sorulanlar

rüyada bi yere gitmek isteyipte gidememek
  • Tahminen bir insanın yaşamının tahmini üçte birini, diğer bir deyişle tahminen yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bi yere gitmek isteyipte gidememek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.