Rüyada bıçakla kesmek görmek

Zafer U.(44) - Erzincan sordu : "rüyada bıçakla kesmek görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada bıçakla kesmek görmek, zengin yabancıya, samimi yaşlı insana, sevenleriyle mutlu olmaya, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, dünyalığa gelecek bolluğa, yüksek kısmete, imrenilen kuvvete ulaşmaya, manevi külfeti bulunan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, güvende olmaya, verimli uğraşlar yapacağına, temiz ganimete delalet eder. Başka görüşlere göre de sıhhatin yitirileceğine, istenmeyen bir sorunla karşılaşılacağına, korkulanın gerçekleşmesine, can sıkıcı vaziyete düşmeye, yoksulluğa işaret eder. Bazen de çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra umduğu şöhrete , çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı daha iyi bir hayata, zorlanarak kazandığı şöhrete , zorluklara göğüs gererek ümit ettiği kazanca işarettir.

"Rüyada bıçakla kesmek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada bıçakla kesmek görmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bıçakla kesmek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.