Rüyada bıçakla kolunu kesmek

Ersin Ş.(22) - Şanlıurfa sordu : "Tartışmasız yapılmış en güzel rüya yorumu internet sitesi burası. Gördüğüm nerdeyse bütün rüyalar sitenizde bulunuyor ama rüyada bıçakla kolunu kesmek yorumlar mısınız? "

Rüyada bıçakla kolunu kesmek, hayali kurulan bir başarıya, sevineceğine, huzura kavuşmaya, alın teriyle elde edilen servete, kazançlı atılım gerçekleştireceğine, üne ulaşmaya, düşkünlükten sıyrılmaya, becerikli bir kimseye, merhametli çocuğa, kuvvete ulaşmaya, mutlu olmaya işaret eder. Kimi zaman da sağlığın tehlike altında olduğuna, huzuru kaybetmeye, iş sebebiyle sıkıntıya, ticari kayba, korkuya gerçekleşmesine işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya verdiği uğraşların sonunda istediği daha sağlıklı bir hayata, kaybettikten sonra düşlediği toplu kazanca, zahmetle birlikte hasret duyduğu zenginliğe, kaybettikten sonra beklediği toplu paraya delalettir.

"Rüyada bıçakla kolunu kesmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada bıçakla kolunu kesmek
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da dolaylı şekilde geleceğe dair haberler alınır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Bilmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz kimselerin adlarını söyler.
  • Rüya, büyük ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bıçakla kolunu kesmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.