Rüyada bıldırcın yumurtası görmek ne demek

Erkan S.(33) - Çorum sordu : "Aradığım neredeyse tüm rüyalar web sitenizde var ancak rüyada bıldırcın yumurtası görmek ne demek açıklar mısınız? "

Rüyada bıldırcın yumurtası görmek ne demek, sağlıklı yaşamaya, alın teriyle kazanılan ziynete, işte mertebeye geleceğine, feraha kavuşmaya, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, isteklerin gerçekleşeceğine, hak edilen güç sahibi olmaya, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, yüksek kısmete, şöhrete sahip olunacağına, samimi genç yabancıya işarettir. Bir diğer yoruma göre de iyi hali kaybetmeye, zararlı bir kişiye, ticari başarısızlığa, fenalığını saklayan akrabaya, yalancı bir düşmana yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Bu rüya sıkıntıya düşerek kavuştuğu iyiliğe, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu servete, başarısızlıktan sonra umduğu hayra, sıkıntı çekerek gözlediği itibara yorulmaktadır.

"Rüyada bıldırcın yumurtası görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu hakkında bilinmeyenler

rüyada bıldırcın yumurtası görmek ne demek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada bıldırcın yumurtası görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.