Rüyada binaların yan yatması

Ajda B.(23) - Azerbaycan sordu : "rüyada binaların yan yatması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada binaların yan yatması, duygusal külfeti bulunan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, sevineceğine, görgülü genç kadına, hayali kurulan bir ilişkiye, hak edilmiş servete, iyi geleceğe, zengin aile ferdine, maddi zorluklardan uzak durmaya, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, yetenek sahibi bir insana, dingin bir hayat sürdüreceğine işarettir. Olumsuz yorum olarak mutsuz edici bir olayla yüzleşileceğine, hoşgörüsüz bir yabancıya, saklanansırların açığa çıkacağına, ticari başarısızlığa, sevimsiz bir duruma gelmeye yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya yorumcuları şöyle derler ki: Bu çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu temiz rızka, meşakkatle birlikte kazandığı iyiliğe, zorlukların ardından elde ettiği temiz rızka, zorlukların sonrasında kavuştuğu refaha delalet eder.

"Rüyada binaların yan yatması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada binaların yan yatması
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. pek çok nokta konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada binaların yan yatması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.