Rüyada bir adamla aynı yatakta yatmak

Zeynep D.(32) - İzmir sordu : "rüyada bir adamla aynı yatakta yatmak yorumlar mısınız? "

Rüyada bir adamla aynı yatakta yatmak, servete, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, huzurlu bir hayatı olacağına, devlette mevkiye yükseleceğine, hayallerin yerine geleceğine, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, özlemi duyulan bir birlikteliğe, şöhrete sahip olmaya, alın teriyle kazanılan nimete, feraha, kolay kazanılan kazanca yorulur. Başka görüşlere göre de korkulanın gerçekleşmesine, can sıkıcı duruma düşmeye, düşmanlık görülmesine, maddi zorluğa, istenmeyen bir durumla yüzleşileceğine işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları derler ki: Bu rüya başarısızlıktan sonra istediği şöhrete , zorlukları aşarak ulaştığı kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği toplu paraya, zorlanarak kavuştuğu kazanca delalettir.

"Rüyada bir adamla aynı yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda bilinmeyenler

rüyada bir adamla aynı yatakta yatmak
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. bir çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir adamla aynı yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.