Rüyada bir alim görmek

Kemal U.(35) - Ankara sordu : "rüyada bir alim görmek açıklar mısınız? "

Rüyada bir alim görmek, mutluluğa ermeye, birikmiş ziynete, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, maddi yükü olan bir kimseden uzaklaşılacağına, ikili ilişkilerde feraha, becerili bir kişiye, yakında alınacak memnun edici haber duymaya, sevdikleriyle muhabbete, iyi uğraşlara gireceğine, rızkın hayırlı olacağına, arzuların gerçekleşeceğine işaret eder. Aynı zamanda korkulanın başına gelmesine, sıkıntıdan sıyrılamamaya, iyi hali yitirmeye, sıhhatin yitirileceğine, üzülmeye yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular derler ki: Bu verdiği uğraşların sonunda hak edilen servete, uzun süren çabaların sonunda hak edilen daha sağlıklı bir hayata, yenilgiden sonra hayalini kurduğu temiz kazanca, zorlukla hak edilen iyiliğe yorulur.

"Rüyada bir alim görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada bir alim görmek
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir alim görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.