Rüyada bir emanet almak

Erdal S.(30) - İstanbul sordu : "Bu gece bir rüya gördüm. rüyada bir emanet almak açıklar mısınız? "

Rüyada bir emanet almak, yüksek talihe, alın teriyle elde edilen ganimete, aşk hayatının iyi gittiğine, külfetsiz kazanılan altına, vefakar çocuğa, bereketli geleceğe, fakirlikten iyi duruma geçmeye, paranın verimli olacağına, problemlerden uzak olacağına, bir kaç hafta içinde öğrenilecek mutlu edici değişimlere, memuriyette mevkiye ulaşılacağına yorulmaktadır. Olumsuz anlamda parasızlığa, kötü huylu bir yabancı tarafından fenalık görmeye, düşmanlığını göstermeyen amire, değer düşmesine, ferahının bozulacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya alimleri derler ki: Bu rüya zorlukla birlikte özlediği saygınlığa, uğraşlarının sonunda hasret duyduğu sevince, hatalarının ardından düşlediği rahatlığa, meşakkatle elde ettiği refaha yorulur.

"Rüyada bir emanet almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada bir emanet almak
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyalar yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da üstü kapalı biçimde gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının kuvvetli olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir emanet almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.