Rüyada bir erkeğe sarılarak ağlamak

Orhan D.(41) - Ankara sordu : "Fikrimce rakipleri arasında en güvenilir rüya web sitesi burada. rüyada bir erkeğe sarılarak ağlamak yorumlar mısınız? "

Rüyada bir erkeğe sarılarak ağlamak, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, hak edilmiş zenginliğe, mutluluğu bulmaya, taleplerin hayata geçeceğine, maddi zorluklardan uzak durmaya, özlemi duyulan bir ilişkiye, iyi işlere, kısa sürede öğrenilecek müjdeli haber almaya, paraya gelecek bolluğa, zenginliğe, toplum yaşamında muvaffakiyete işarettir. Olumsuz anlamda zora düşmeye, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, sıkıntılı yaşantıya, fukaralığa, fenalığını saklayan yöneticiye yorulur. Kimi zaman da rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Görülen rüya zorluklara göğüs gererek umduğu az olan kazancının artacağına, zahmetle hasret duyduğu zenginliğe, zorluklara göğüs gererek elde ettiği şöhrete , uğraş vererek kavuştuğu feraha delalet eder.

"Rüyada bir erkeğe sarılarak ağlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada bir erkeğe sarılarak ağlamak
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, işaretlere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir erkeğe sarılarak ağlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.