Rüyada bir erkeğin abdest aldığını görmek

Zeynep İ.(39) - Diyarbakır sordu : "İki üç gün önce rüya gördüm. rüyada bir erkeğin abdest aldığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bir erkeğin abdest aldığını görmek, sevince ermeye, faydalı işler yapacağına, imrenilen güç sahibi olmaya, becerikli bir kimseye, iyi bir geleceğe, mutluluğa ermeye, finansal külfeti bulunan kimseden uzaklaşmaya, yakın zamanda alınacak mutlu edici gelişmelere, planların gerçekleşeceğine, güzel şansa, rahatlamaya işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da iş nedeniyle huzursuzluğa, ticari başarısızlığa, değer kaybetmeye, sıhhatin bozulacağına, sevimsiz bir hale düşmeye işaret eder. Bir takım rüya alimleri şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra düşlediği ticari kazanca, hatalarının ardından düşlediği sevince, ümitsizlikten sonra gözlediği şöhrete , mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu rahatlığa işaret eder.

Rüyanızın anlamı hakkında en sık sorulanlar

rüyada bir erkeğin abdest aldığını görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle sonuç olarak rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olacak tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir erkeğin abdest aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.