Rüyada bir erkeğin boynundan öpmesi

Ismail N.(33) - Tekirdağ sordu : "Tartışmasız yapılmış en kapsamlı rüya internet sitesi ruyadanegormek. Gördüğüm nerdeyse tüm tabirler burada yer buluyor ama rüyada bir erkeğin boynundan öpmesi açıklar mısınız? "

Rüyada bir erkeğin boynundan öpmesi, vefalı dosta, helal nimete, toplum yaşamında feraha, iyi geleceğe, paraya gelecek bolluğa, büyük makama yükseleceğine, gelirin temiz olmasına, sevinmeye, dingin yaşayacağına, verdiği sözüne sadık duracağına, mutluluğa ermeye delalettir. Başka görüşlere göre de ferahının bozulacağına, kederden kurtulamamaya, üzülmeye, kötülükten emin olunacağına, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye işaret eder. Bazen de ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya hatalarının ardından ulaştığı şöhrete , meşakkatle birlikte istediği galibiyete, sıkıntı sonrasında elde ettiği saygınlığa, başarısızlıktan sonra düşlediği paraya yorulmaktadır.

"Rüyada bir erkeğin boynundan öpmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile ilgili bilinmeyenler

rüyada bir erkeğin boynundan öpmesi
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Uykuda en sık yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Kimi zaman net olarak bazen de kapalı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuçta rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara neden olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir erkeğin boynundan öpmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.