Rüyada bir erkeğin göğsüne dokunmak

Fener M.(40) - Isparta sordu : "rüyada bir erkeğin göğsüne dokunmak yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada bir erkeğin göğsüne dokunmak, bir kaç hafta içinde duyulacak memnun edici havadise, külfetsiz elde edilen mülke, eli açık yöneticiye, düşkünlükten uzak durmaya, zenginliğe, sorunlardan arınmış olacağına, mutlu olmaya, rahatlamaya, sağlıklı yaşamaya, hüner sahibi bir kişiye, bol gelire işarettir. Kimi zaman da korkuya olmasına, iyi hali kaybetmeye, ticari sıkıntıya, kötülük görmeye, huzurunun bozulacağına delalet eder. Farklı bir açıdan bakan çağdaş ulemalar dediler ki: Bu rüya meşakkatle birlikte ümit ettiği nimete, sıkıntıları aşarak elde ettiği ferahlığa, verdiği uğraşların sonunda hak ettiği iyi bir geleceğe, sıkıntı çekerek düşlediği mala yorulmaktadır.

"Rüyada bir erkeğin göğsüne dokunmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile ilgili bilinmeyenler

rüyada bir erkeğin göğsüne dokunmak
  • Rüya, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuçta rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sorunlara neden olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir erkeğin göğsüne dokunmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.