Rüyada bir erkeğin sana su vermesi

Ersin G.(34) - İstanbul sordu : "rüyada bir erkeğin sana su vermesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bir erkeğin sana su vermesi, zengin insana, kazançlı yatırımlar gerçekleştireceğine, aşk hayatında başarıya, düşkünlükten kurtulmaya, zorluk çekmeden kazanılan kazanca, sağlığını kazanmaya, bol kazanca, becerili bir insana, içten davranan yaşlı adama, imrenilen bir başarıya, bol kısmete delalet eder. Ender olarak da mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, hoşnutsuz duruma gelmeye, kötü huylu bir tanıdık eliyle fenalık görmeye, zulüm görülmesine, sırların meydana dökülmesine yorulur. Bazı tabirciler şöyle tabir ederler: Görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda istediği mala, meşakkatle ulaştığı ticari kazanca, çektiği zorlukların sonunda istediği berekete, zorlukla birlikte beklediği güce işaret eder.

"Rüyada bir erkeğin sana su vermesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu hakkında bilinmeyenler

rüyada bir erkeğin sana su vermesi
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabiri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya yorumunun rehber nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, göstergelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir erkeğin sana su vermesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.