Rüyada bir erkeğin takım elbise giymesi

Müslim Y.(38) - Almanya sordu : "rüyada bir erkeğin takım elbise giymesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bir erkeğin takım elbise giymesi, görgülü genç insana, akrabalarla mutlu olmaya, bonkör tanıdığa, paraya gelecek fazlalığa, yakın zamanda duyulacak hayırlı değişimlere, hünerli bir insana, sevinmeye, kazançlı yatırımlar gerçekleştireceğine, hayali kurulan bir başarıya, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, şöhrete sahip olunacağına delalet eder. Kimi zaman da korkuya başına gelmesine, karışık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, huzuru yitirmeye, sağlığın yitirileceğine, sıkıntıya hayata delalettir. Bazen de rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya verdiği uğraşların sonunda hak ettiği feraha, zahmetle gözlediği zenginliğe, uzun bir bekleyişin sonunda istediği daha çok kazanca, meşakkatle gözlediği temiz kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada bir erkeğin takım elbise giymesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri konusunda bilinmeyenler

rüyada bir erkeğin takım elbise giymesi
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, kültürler vs. bir çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Bazen açıkça bazen de üstü kapalı olarak gelecekte mesajlar görülür.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir erkeğin takım elbise giymesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.