Rüyada bir erkek ismi görmek

Sayed M.(35) - Şanlıurfa sordu : "Aradığım neredeyse bütün tabirler sitenizde yer buluyor ama rüyada bir erkek ismi görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada bir erkek ismi görmek, emniyetli yaşamaya, bereketli zamanlara, eli açık yabancıya, faydalı işlere, feraha kavuşmaya, gelirin bereketli olmasına, uzun ömre, verdiği söze sadık olunacağına, zahmetsiz elde edilen mala, aşk hayatının iyi gittiğine, işte makama geleceğine işarettir. Ayrıca istenmeyen bir sorunla karşılaşılacağına, sıkıntıya düşmeye, korkulanın başına gelmesine, saklanansırların ortaya dökülmesine, ticaret alanında kayba işarettir. Farklı düşünen alimler şöyle dediler: Görülen rüya yardım alarak beklediği daha iyi bir hayata, zorlukları aşarak düşlediği mutluluğa, hatalarının ardından umduğu az olan kazancının artacağına, sıkıntıları aşarak elde ettiği temiz kazanca işaret eder.

"Rüyada bir erkek ismi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada bir erkek ismi görmek
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Ortalama bir insanın yaşamının ortalama üçte birini, başka bir yorumla tahminen 75 senelik bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Ortalama her gece iki saate yakın süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir erkek ismi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.