Rüyada bir futbolcu görmek

Eren P.(41) - Adana sordu : "rüyada bir futbolcu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada bir futbolcu görmek, karlı yatırımlar gerçekleştireceğine, güzel işlere, hayırlı eşe, kazanca gelecek berekete, yetenek sahibi bir kimseye, istenilen bir kazanca, cömert yöneticiye, düşkünlükten uzak durmaya, mutlu olmaya, toplum yaşamında tatmine, imrenilen güce yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de düşmanından emin olmaya, istenmeyen bir problemle yüzleşileceğine, yoksulluğa, muhtaç duruma düşmeye, yalancı bir kimseye delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle derler: Bu sıkıntıları aşarak umduğu servete, meşakkatle birlikte ulaştığı servete, zorlukla hak edilen galibiyete, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu feraha delalettir.

"Rüyada bir futbolcu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada bir futbolcu görmek
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, yabancı insanların isimlerini bildirir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının ortalama 3te 1ini, farklı bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir futbolcu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.