Rüyada bir hastalığa yakalanmak

Sinan G.(40) - Karaman sordu : "rüyada bir hastalığa yakalanmak açıklar mısınız? "

Rüyada bir hastalığa yakalanmak, zenginliğe, kolay kazanılan mala, hatrı sayılır güce ulaşmaya, sevinmeye, emniyette yaşamaya, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, iyi zamanlara, iyi sağlığını muhafaza etmeye, taleplerin hayata geçeceğine, vefakar dosta, ticari kazancı yüksek yatırımlar içinde bulunacağına işarettir. Olumsuz anlamda kötü huylu bir kimse tarafından zarar görmeye, karışık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, kötülükten emin olmaya, dara düşmeye, değer yitirmeye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle tabir ederler: Bu rüya zahmet çekerek umduğu temiz rızka, uğraş vererek hayalini kurduğu servete, zahmetle hasret duyduğu toplu mala, zahmetle birlikte gözlediği ticari kazanca delalettir.

"Rüyada bir hastalığa yakalanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumu konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada bir hastalığa yakalanmak
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının yaklaşık üçte birini, farklı bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir hastalığa yakalanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.