Rüyada bir hayvanı emzirmek

Çakir Y.(44) - Kahramanmaraş sordu : "Fikrimce yapılmış en büyük rüya yorumu web sitesi sizinki. rüyada bir hayvanı emzirmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada bir hayvanı emzirmek, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, dünyalığa gelecek artışa, huzura kavuşmaya, aşk hayatında mutluluğa, eşiyle mutlu olmaya, parasal külfeti bulunan akrabadan uzak durmaya, sevinmeye, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, istenilen bir eşe, güler yüzlü orta yaşlı tanıdığa, mutluluk dolu geleceğe yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de iyi hali kaybetmeye, rahatının kaçacağına, üzülmeye, yalancı düşmana, kötü huylu bir insan eliyle fenalık görmeye yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan yorumcular dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak özlediği büyük güce, zahmet çekerek kavuştuğu saygınlığa, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu mutluluğa, cefa çekerek kazandığı toplu paraya yorulmaktadır.

"Rüyada bir hayvanı emzirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada bir hayvanı emzirmek
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir hayvanı emzirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.