Rüyada bir insanın köpeğe dönüşmesini görmek

Leyla A.(48) - İstanbul sordu : "rüyada bir insanın köpeğe dönüşmesini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bir insanın köpeğe dönüşmesini görmek, yakın zamanda alınacak memnun edici havadis öğrenmeye, taleplerin yerine geleceğine, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, eşiyle birlikte yaşamaya, finansal yükü bulunan yabancıdan uzak durulacağına, kazancın verimli olacağına, bonkör kadına, refah dolu yarınlara, beceri sahibi bir kişiye, hayırlı arkadaşa, fakirlikten iyi duruma geçmeye yorulmaktadır. Nadiren de çözümü karmaşık bir durumla karşılaşılacağına, can sıkıcı bir hale gelmeye, sefalete, huzuru kaybetmeye, zulüm görülmesine delalet eder. Farklı düşünen yorumcular şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı çekerek kazandığı toplu paraya, yardım alarak gözlediği az olan kazancının artacağına, yardım alarak gözlediği güce, meşakkatle birlikte düşlediği ticari kazanca yorulur.

"Rüyada bir insanın köpeğe dönüşmesini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile ilgili merak edilenler

rüyada bir insanın köpeğe dönüşmesini görmek
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir insanın köpeğe dönüşmesini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.