Rüyada bir insanın pişman olduğunu görmek

Uğur O.(22) - Bursa sordu : "Hayırlı akşamlar, Dün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada bir insanın pişman olduğunu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bir insanın pişman olduğunu görmek, zahmetsiz kazanılan servete, becerikli bir kişiye, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, ferahlamaya, merhametli eşe, mutlu olmaya, devlette makama ulaşacağına, isteklerin hayata geçeceğine, hak edilmiş mala, sevineceğine, zengin yöneticiye delalettir. Bunlarla birlikte sıhhatin bozulacağına, mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına, hilekar insana, kötü niyetli bir akrabaya, saklanansırların açığa döküleceğine delalet eder. Bazen de rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu paraya, cefa çekerek kazandığı saygınlığa, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu temiz kazanca, zahmetle kavuştuğu rahatlığa delalet eder.

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada bir insanın pişman olduğunu görmek
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Tanımadığımız şehirlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Ortalama bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Belirli bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir insanın pişman olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.