Rüyada bir kadını kucağına almak

Mehmet A.(26) - Ankara sordu : "hayırlı geceler. Bulamadığım hemen hemen bütün tabirler sitenizde bulunuyor ancak rüyada bir kadını kucağına almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bir kadını kucağına almak, güvenli hissetmeye, yetenekli bir kişiye, sakin yaşayacağına, verdiği sözü tutmaya, bereketli günlere, büyük mevkiye gelineceğine, sevenleriyle birlikte yaşamaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, vefakar arkadaşa, zorluk çekmeden elde edilen rızka delalettir. Bunlarla birlikte sevimsiz hale gelmeye, iş sebebiyle üzüntüye, sıkıntıya yaşantıya, hilekar kimseye, parasal zorluğa yorulmaktadır. Bazı durumlarda da tabirciler şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda umduğu güce, sıkıntılara göğüs gererek hak ettiği şerefe, cefa ile birlikte düşlediği servete, zorlanarak kavuştuğu şana delalet eder.

"Rüyada bir kadını kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar konusunda bilinmeyenler

rüyada bir kadını kucağına almak
  • Rüya tabiri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya tabirinin kılavuz nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir kadını kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.