Rüyada bir kadının kıçını görmek

Eren F.(31) - Bursa sordu : "Sayfalarınızı uzun bir süredir dikkatle inceliyorum. Üç gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada bir kadının kıçını görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada bir kadının kıçını görmek, bir kaç gün içinde alınacak iyi havadis öğrenmeye, duygusal hayatın iyi olacağına, ticari kazancı yüksek işler yapacağına, şana kavuşulacağına, elinden her iş gelen bir kimseye, servete, yeminin yerine getirileceğine, paraya gelecek berekete, istenilen bir eşe, huzurlu yaşayacağına, alın teriyle elde edilen nimete işaret eder. Ayrıca hilekar yabancıya, ferahının bozulacağına, kıymet düşmesine, korktuğu şeyden emin olmaya, düşmanlığını gizleyen amire delalettir. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından kavuştuğu daha iyi kazanca, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu mülke, zahmetle hak ettiği zafere, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği sevince delalettir.

"Rüyada bir kadının kıçını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada bir kadının kıçını görmek
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Ortalama her gece iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyalar kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir kadının kıçını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.