Rüyada bir kadınla aynı yatakta yatmak

Arif Z.(44) - İstanbul sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler burada var ama rüyada bir kadınla aynı yatakta yatmak yorumlar mısınız? "

Rüyada bir kadınla aynı yatakta yatmak, güvenli yaşamaya, bonkör amire, huzur bulmaya, problemlerden arınmış kalacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, gelirin bereketli olacağına, verdiği sözü yerine getireceğine, hatrı sayılır kuvvete, gelire gelecek bolluğa, beceri sahibi bir insana, büyük mertebeye geleceğine delalettir. Ayrıca ticaret alanında sıkıntıya, iyi hali yitirmeye, mutsuzluktan kurtulamamaya, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları dediler ki: Bu rüya uğraş vererek hak edilen paraya, sıkıntı çekerek ulaştığı temiz kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği rahatlığa, zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği berekete delalet eder.

"Rüyada bir kadınla aynı yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabiri ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada bir kadınla aynı yatakta yatmak
  • Bir çok hayvan ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının tahmini 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini 75 senelik bir ömrün 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada bir kadınla aynı yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.