Rüyada bir kağıdı imzalamak

Seçim K.(29) - İstanbul sordu : "Selamlar, rüyada bir kağıdı imzalamak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bir kağıdı imzalamak, sevince kavuşulacağına, feraha kavuşmaya, getirili işler yapacağına, toplum yaşamında başarıya, becerikli bir kimseye, gelirin bereketli olacağına, problemlerden arınmış olacağına, faydalı işlere, içten davranan orta yaşlı kadına, ettiği yeminini tutacağına, hayallerin gerçekleşeceğine delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da mutsuzluktan kurtulamamaya, ferahının bozulacağına, hilekar düşmana, ticaret alanında zarara, çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına delalet eder. Bazı çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak istediği galibiyete, sıkıntılarının sonunda umduğu mala, uğraş vererek hayalini kurduğu kazanca, zorluklara göğüs gererek hak ettiği temiz kazanca delalettir.

"Rüyada bir kağıdı imzalamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları konusunda en sık sorulanlar

rüyada bir kağıdı imzalamak
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri tasadır. Negatif hisler olumlu hislerden baskındır.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Ortalama olarak bir gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir kağıdı imzalamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.