Rüyada bir kimseye sarılmak

Taşkın İ.(21) - İstanbul sordu : "rüyada bir kimseye sarılmak açıklar mısınız? "

Rüyada bir kimseye sarılmak, şana kavuşulacağına, sözünü yerine getirmeye, verimli uğraşlar yapacağına, bereketli yarınlara, maddi zorluklardan uzak durmaya, büyük mevkiye ulaşacağına, kazanca gelecek artışa, sağlıklı bir ömre, getirili atılım içinde bulunacağına, içten davranan genç adama, kazanılan servete yorulur. Kimi zaman da korkuya olmasına, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, korktuğundan emin olmaya, zarar görmeye, maddi kayba yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya sıkıntıları aşarak gözlediği temiz kazanca, uzun süren çabaların sonunda hak ettiği berekete, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu toplu mala, sıkıntıları aşarak özlediği galibiyete delalettir.

"Rüyada bir kimseye sarılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri hakkında en sık sorulanlar

rüyada bir kimseye sarılmak
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle hatırlanmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir kimseye sarılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.