Rüyada bir kişinin gençliğini görmek

Şuayıp Ç.(23) - Sivas sordu : "Bir kaç gece önce bir rüya gördüm. rüyada bir kişinin gençliğini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bir kişinin gençliğini görmek, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, işte makama ulaşacağına, yeminine sadık olunacağına, tatlı dilli orta yaşlı kişiye, huzurlu olmaya, istenilen bir başarıya, gelirin temiz olacağına, zorluk çekmeden elde edilen mülke, zenginliğe, gelire gelecek fazlalığa, vefakar çocuğa yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da kötü niyetli insan tarafından zarar görmeye, değer düşmesine, sırların açığa çıkmasına, kedere düşmeye, mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine işarettir. Farklı bir açıdan bakan tabirciler derler ki: Bu zorlukları aşarak hak edilen berekete, bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği itibarlı mertebeye, cefa çektikten sonra kavuştuğu hünere, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu hünere işaret eder.

"Rüyada bir kişinin gençliğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada bir kişinin gençliğini görmek
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar hayatımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya yorumu konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir kişinin gençliğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.