Rüyada bir kıza teklif etmek

Hakan C.(20) - Afyonkarahisar sordu : "Bu gece garip bir rüya gördüm. rüyada bir kıza teklif etmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bir kıza teklif etmek, hayali kurulan bir başarıya, mutluluğu bulmaya, duygusal hayatın iyi gittiğine, güvende hissetmeye, vefalı evlada, maddi zorluklardan kurtulmaya, zorluk çekmeden kazanılan mülke, alın teriyle kazanılan ziynete, aşk hayatında huzura, mala gelecek fazlalığa, bereketli yarınlara işaret eder. Aynı zamanda hilekar kimseye, ticaret alanında zarara, sıkıntılı hayata, sırların meydana döküleceğine, sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine delalet eder. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları derler ki: Bu sıkıntı sonrasında ulaştığı temiz kazanca, zorlukla istediği daha sağlıklı bir hayata, umudunu kestikten sonra özlediği ganimete, cefa ile birlikte düşlediği iyi bir geleceğe yorulur.

"Rüyada bir kıza teklif etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada bir kıza teklif etmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün yaklaşık üçte birini, diğer bir tabirle ortalama 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir kıza teklif etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.