Rüyada bir kızı kucağına almak

Meral A.(23) - Ankara sordu : "hayırlı geceler. rüyada bir kızı kucağına almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bir kızı kucağına almak, sağlıklı bir ömre, şana ulaşılacağına, sevince kavuşmaya, getirili iş içinde bulunacağına, birikmiş paraya, bol gelire, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, iyi işler yapacağına, hayali kurulan bir birlikteliğe, sevenleriyle birlikte yaşamaya, parasal külfeti olan tanıdıktan uzak durulacağına delalet eder. Bazen de iyi hali yitirmeye, çözümü karmaşık bir durumla yüzleşileceğine, hilekar amire, fenalığını saklayan akrabaya, kıymet düşmesine işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Bu meşakkatle kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, sıkıntı sonrasında elde ettiği mutluluğa, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği rahata, cefa çekerek istediği refaha işarettir.

"Rüyada bir kızı kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada bir kızı kucağına almak
  • Rüya tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, mesajlara göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Tanımadığımız illerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Yaklaşık her gece iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle sonuçta rüya görenin ne derecede etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal problemlere neden olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir kızı kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.