Rüyada bir kızla sarılmak

Mehmet D.(34) - Adana sordu : "rüyada bir kızla sarılmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bir kızla sarılmak, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, bol kazanca, sağlığını kazanmaya, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, alın teriyle kazanılan servete, sevineceğine, mutluluk dolu günlere, hak edilen güce ermeye, kazanca gelecek berekete, faydalı uğraşlara, yakın zamanda duyulacak sevindirici haber almaya delalet eder. Olumsuz yorum olarak zorluğa düşmeye, sırların meydana çıkacağına, fukaralığa, karışık bir durumla yüzleşileceğine, huzuru yitirmeye işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı refaha, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı temiz kazanca, zorlukların ardından hak ettiği saygınlığa, zorlukla birlikte kavuştuğu beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada bir kızla sarılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları hakkında bilinmeyenler

rüyada bir kızla sarılmak
  • Rüya tabircisi, kesinlikle yorumdan rüya görenin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel problemlere neden olacak tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
  • Belirli bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyaların kılavuz nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir kızla sarılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.