Rüyada bir kızla sevişmek

Zeki Ö.(24) - Adıyaman sordu : "Hayırlı günler, Aradığım nerdeyse bütün yorumlar sitenizde yer buluyor ama rüyada bir kızla sevişmek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada bir kızla sevişmek, verimli işler yapacağına, paraya gelecek fazlalığa, yakın zamanda duyulacak sevindirici haber duymaya, memuriyette mertebeye yükseleceğine, mutluluğu bulmaya, arkadaşlarıyla refah içinde geçecek ömre, servete, sevinmeye, becerikli bir kimseye, karlı yatırım içinde bulunacağına, zahmetsiz elde edilen mala yorulmaktadır. Bazen de mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, parasal sıkıntıya, muhtaç duruma düşmeye, ticari zarara, düşmanlıktan emin olmaya delalettir. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlukların sonrasında hak ettiği rahatlığa, hatalarının ardından ulaştığı mala, zorluklarla mücadele ederek istediği zenginliğe, uğraş vererek düşlediği huzura delalet eder.

"Rüyada bir kızla sevişmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada bir kızla sevişmek
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Aşırı psikolojik sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir kızla sevişmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.