Rüyada bir ölünün para istemesi

Serkan V.(34) - Aksaray sordu : "Aradığım nerdeyse bütün tabirler web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada bir ölünün para istemesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bir ölünün para istemesi, manevi külfeti bulunan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, samimi orta yaşlı insana, hayırlı evlada, aydınlık zamanlara, huzurlu kalacağına, aşk hayatının yolunda olduğuna, sevenleriyle muhabbete, bir kaç hafta içinde öğrenilecek müjdeli haber almaya, düşkünlükten kurtulmaya, maddiyata gelecek artışa, emniyetli yaşamaya delalettir. Bir diğer yoruma göre de ticaret alanında başarısızlığa, korkuya gerçekleşmesine, ferahının kaçacağına, yoksulluğa, sırların ortaya döküleceğine işarettir. Bazı durumlar için de ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu sıkıntıya düşerek gözlediği toplu paraya, sıkıntıya düşerek elde ettiği iyi bir geleceğe, uğraş vererek kavuştuğu kazanca, verdiği uğraşların sonunda elde ettiği feraha delalet eder.

"Rüyada bir ölünün para istemesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada bir ölünün para istemesi
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka sonuç olarak rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açabilecek yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumları mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Düş denilen şey, uykuda yaşanan garip durumlardır
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir ölünün para istemesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.