Rüyada bir şeye binip uçmak

Ferhat A.(25) - Kocaeli sordu : "rüyadanegörmeki uzun zamandır dikkatle okuyorum. rüyada bir şeye binip uçmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bir şeye binip uçmak, iyi kısmete, ulaşılan kuvvete ermeye, getirili işler içinde bulunacağına, yeminine bağlı kalınacağına, maddiyata gelecek artışa, sağlıklı hayata, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke, güler yüzlü genç adama, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, bir kaç hafta içinde alınacak iyi haber duymaya, malın hayırlı olacağına işarettir. Başka görüşlere göre de hoşnutsuz hale gelmeye, düşmanlığını gizleyen düşmana, fenalık görmeye, kötülükten emin olmaya, karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek umduğu rahatlığa, cefa çektikten sonra ulaştığı az olan kazancının artacağına, uğraşarak umduğu toplu mala, uğraşarak kavuştuğu kazanca işaret eder.

"Rüyada bir şeye binip uçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları konusunda bilmedikleriniz

rüyada bir şeye binip uçmak
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, kültürler vb. bir çok faktör üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir şeye binip uçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.