Rüyada bir şeye çok sevinmek

Abdül F.(20) - Azerbaycan sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün tabirler web sitenizde bulunuyor ancak rüyada bir şeye çok sevinmek açıklar mısınız? "

Rüyada bir şeye çok sevinmek, yeminini yerine getirmeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, vefalı çocuğa, tertemiz paraya, mutluluğu bulmaya, cömert yöneticiye, yetenekli bir kimseye, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, kazanca gelecek berekete, getirili uğraşlara, paranın temiz olmasına yorulmaktadır. Bazen de ferahının bozulacağına, korkulanın gerçekleşmesine, karışık bir sorunla yüzyüze gelineceğine, sırların meydana döküleceğine, fena niyetli akraba eliyle zarar görmeye delalet eder. Bazı durumlarda da tabirciler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra kavuştuğu berekete, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği temiz rızka, umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu şerefe, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu servete işaret eder.

"Rüyada bir şeye çok sevinmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada bir şeye çok sevinmek
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin manasını bilmesi icap eder.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Bilmediğimiz yerlerin, yabancı insanların isimlerini söyler.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir şeye çok sevinmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.