Rüyada bir sırada beklemek

Arıl M.(47) - Isparta sordu : "rüyada bir sırada beklemek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada bir sırada beklemek, sosyal yaşamda muvaffakiyete, zengin memura, gelire gelecek artışa, refaha kavuşmaya, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, emniyetli kalmaya, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, sıcakkanlı genç yabancıya, finansal yükü bulunan tanıdığı birinden uzaklaşılacağına, yararlı işler yapacağına, verdiği sözüne sadık duracağına işaret eder. Bunlarla birlikte mutsuzluktan kurtulamamaya, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına, değer düşmesine, ticari başarısızlığa, düşmanından emin olmaya işarettir. Bazı tabirciler şöyle derler ki: Bu rüya meşakkatle birlikte gözlediği toplu kazanca, sıkıntı çekerek kavuştuğu yüksek mertebeye, cefa çektikten sonra kavuştuğu ferahlığa, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu başarıya delalettir.

"Rüyada bir sırada beklemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada bir sırada beklemek
  • Tahminen bir bireyin hayatının yaklaşık üçte birini, diğer bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da kapalı biçimde gelecekte haberler alınır.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle sonuç olarak rüya sahibinin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Ortalama olarak gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bir sırada beklemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.