Rüyada bir yerden düşmekten kurtulmak

Nurhal M.(34) - Muğla sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada bir yerden düşmekten kurtulmak yorumlar mısınız? "

Rüyada bir yerden düşmekten kurtulmak, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, alın teriyle kazanılan ganimete, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, taleplerin gerçekleşeceğine, üne sahip olunacağına, güzel kısmete, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, cömert yöneticiye, dostlarıyla eğlenmeye, refaha kavuşmaya, bir kaç hafta içinde öğrenilecek sevindirici havadise işaret eder. Olumsuz yorum olarak sağlığın bozulacağına, saklanansırların ortaya çıkacağına, ticari zarara, maddi zorluğa, zulüm görmeye yorulmaktadır. Bir takım ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu cefa çekerek hak edilen az olan kazancının artacağına, zorlanarak hak edilen galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek özlediği ganimete, sıkıntıyla hak ettiği nimete yorulmaktadır.

"Rüyada bir yerden düşmekten kurtulmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabiri hakkında bilinmeyenler

rüyada bir yerden düşmekten kurtulmak
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada bir yerden düşmekten kurtulmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.