Rüyada birbirine ateş etmek

Mesut T.(40) - Ankara sordu : "Bana kalırsa yapılmış en büyük rüya internet sitesi burası. rüyada birbirine ateş etmek açıklar mısınız? "

Rüyada birbirine ateş etmek, bir kaç hafta içinde öğrenilecek iyi gelişmelere, şöhrete kavuşmaya, cömert kimseye, manevi yükü bulunan insandan uzak durmaya, sağlıklı yaşamaya, zenginliğe, güvende kalmaya, alın teriyle elde edilen servete, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen altına, mutlu yarınlara yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de saklanansırların ortaya dökülmesine, sefalete, düşmanlığını saklayan kimseye, huzuru kaybetmeye, düşmanından emin olunacağına delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle dediler: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda beklediği iyiliğe, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu paraya, uğraş vererek hasret duyduğu temiz kazanca, sıkıntıları aşarak gözlediği toplu mala yorulur.

"Rüyada birbirine ateş etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri konusunda en sık sorulanlar

rüyada birbirine ateş etmek
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, ipuçlarına dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok nokta ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada birbirine ateş etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.