Rüyada birilerini beklemek

Cengiz K.(19) - Samsun sordu : "Bana kalırsa yapılmış en güzel rüya tabiri sitesi burası. 3 gece önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada birilerini beklemek açıklar mısınız? "

Rüyada birilerini beklemek, sevenleriyle yaşamaya, feraha, getirili uğraşlara, planların gerçekleşeceğine, sevince kavuşulacağına, sıcakkanlı yaşlı adama, şöhrete erişmeye, mutluluğa, faydalı işler ile meşgul olacağına, refah dolu günlere, bol berekete yorulur. Bazen de içinden çıkılması zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, maddi probleme, sıkıntıdan sıyrılamamaya, kötülükten emin olmaya, zorluğa düşmeye yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zorlukların sonrasında hak edilen iyi bir geleceğe, zahmetle gözlediği rahatlığa, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği rahata, cefa çekerek beklediği refaha delalettir.

"Rüyada birilerini beklemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada birilerini beklemek
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Düş denilen şey, uyurken görülen belirsiz durumlardır
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüya tabircisi, kati suretle yorumdan rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara yol açacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada birilerini beklemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.